Abrikosų kauliukų miltai(100 proc.natūralūs, baltymų ir vitaminų šaltinis) 200g.

3,50 €

Turime, galima užsakyti

Abrikosų kauliukų miltai pagaminti iš natūralių nuriebalintų abrikosų kauliukų-nepakeičiamas baltymų bei vitaminų šaltinis. Saldokas ir mastingas užkandis, kurį saikingai galima naudoti salotoms ar košems pagardinti.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Abrikosų kauliukai rečiau nei kiti vartojamas maisto produktas. Jie taip pat vadinami abrikosų kauliukų migdolais. Kita vertus, abrikosų sėklos arba branduoliai, vaisių auginamų centrinėje Azijoje ir Viduržemio Jūros regione dažnai būna tokie saldūs, kad neretai yra naudojami kaip migdolų pakaitalas. Itališkas likeris Amaretas yra paskaninamas abrikosų kauliukų ekstraktu. Abrikosų kauliukų aliejus ir sėklų miltai naudojami maisto gamyboje: kepiniuose, desertuose, sausuose pusryčiuose, gaminant itališkus patiekalus ar tiesiog kaip maistingas užkandis. Abrikosų sėklose nėra cholesterolio, tačiau jose daug mineralų, vitaminų ir šiek tiek riebalų. Abrikosų sėklose yra vitamino B17, kitaip dar vadinamo amigdalinu. Šio vitamino yra ne tik abrikosų, bet ir obuolių, vyšnių bei kriaušių sėklose ir kauliukuose.

Svarbu: visa informacija pateikta remiantis viešai internete ir spaudoje publikuojamais straipsniais, tyrimais, rekomendacijomis ir kt. Vartodami mūsų produktus sveikatinimosi tikslams visuomet vadovaukitės savo nuomone ar pasikonsultuokite su gydytoju.