Graikinių riešutų miltai(100proc.natūralūs, kvapnūs, gausūs vitaminų bei mineralų) 150g.

2,70 €

Turime, galima užsakyti

Nuostabaus kvapo bei skonio graikinių riešutų miltai pagaminti iš nuriebalintų graikinių riešutų - nepakeičiamas skaidulinių medžiagų, baltymų, vitaminų bei mineralų šaltinis(B2, B6, folio rūgšties, kalcio. magnio, geležies bei kt.) Tinka naudoti sveikiems kokteiliams, kepiniams, dėti į salotas, košes, pagardinti kitus patiekalus. Tinka žaliavalgiams, vegetarams, veganams. Turi 47% baltymų.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Sakoma, kad graikiniai riešutai  pagelbės nuo bet kokių  eigiamų minčių :) Juose gausu folio rūgšties, kuri veikia kaip geras antidepresantas, didina protinį ir fizinį aktyvumą, gerina atmintį, padeda gydant lėtinio nuovargio sindromą. Lazdynų riešutų miltuose gausu vit. B,kalcio, fosforo, geležies. Jie yra maloniai kartoko skonio(kaip ir pats riešutas, tik miltuose šis kartumas išreikštas šiek tiek intensyviau)


Jei ryte  kiaušinienę pagardinsite šaukštu graikinių riešutų miltų i juodųjų pipirų - gausite ir šilumos ir baltymų! :)  Be to, šie miltai nekaloringi. Jie dera su daugeliu produktų – sūriais, mėsa, įvairiais saldėsiais (jogurtu, visokiausiais konditeriniais gaminiais). 10g. miltų rekomenduojama dėti papilomai 10ml vandens.
Riešutai – sotus ir vertingas pakaitalas nesveikiems užkandžiams. Graikinių riešutuų miltuose gausu baltymų ir mūsų organizmui reikalingų aminorūgščių. 

Tinka žmonėms, kuriems reikia daugiau baltymų.

Būkite sveiki!