Lietuviškų linų sėmenys, 1 kg

2,59 €

Turime, galima užsakyti

Tik Lietuvoje sveikai auginamų linų sėmenys - puikus maisto papildas geresnei sveikatai ir savijautai! Mūsų užaugintų linų sėmenys - ypač gero skonio, yra kokybės sertifikatai. Paraugaukite ir įsitikinkite tikrai šviežiu ir išskirtiniu skoniu!

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Linų sėmenys

Linai buvo auginami jau ir prieš šimtmečius bei žinomi visame pasaulyje. Hipokratas rašė, kad naudojant linų sėmenis mažinami pilvo skausmai.

Pagrindinė linų sėklų nauda sveikatai pasireiškia dėl didelio alfa-linoleno rūgšties (ALA) ir maistinių skaidulų kiekio. Jau nuo seno žinoma, jog linų sėmenys vaidina svarbų vaidmenį viso virškinimo procese. Juose esančios medžiagos apsaugo skrandį ir žarnyną nuo sudirginimo, slopina viso žarnyno uždegimus, mažina skrandžio sulčių rūgštingumą, taip pat padeda žarnyne ir skrandyje esantiems audiniams regeneruotis bei nepriekaištingai funkcionuoti. Viename valgomajame šaukšte yra tiek pat ląstelienos kaip pusėje puodelio virtų avižų dribsnių. Tirpios linų sėmenų skaidulos gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, padeda sumažinti širdies priepuolio ir insulto riziką.

Daugiau:

https://sveikata.tv3.lt/straipsnis/tukstancio-problemu-sprendimas-linu-semenys-1392?utm_source=copy&utm_medium=txt&utm_campaign=copy-txt

Dažniausiai vartojama: 1 – 2 valgomieji šaukštai per dieną.