Graikinių riešutų aliejus, 250 ml. tamsaus stiklo buteliuke.(100 proc. natūralus)

9,99 €

Turime, galima užsakyti

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Graikinių riešutų aliejus

Iš graikinių riešutų spaudžiamas aliejus, kuris naudojamas maisto pramonėje. Iš išspaudų gaminama labai skani ir maistinga chalva. Aliejus, kaip ir patys riešutai, turi labai daug nesočiųjų riebalų rūgščių, todėl tinka dietinei mitybai, teigiamai veikia sergančiuosius ateroskleroze. Aliejus ir ląsteliena gerina žarnyno peristaltiką, todėl juos gali vartoti ir garbaus amžiaus bei daug antsvorio turintys žmonės.

Vietoj dietų ir energetinių gėrimų

Graikinių riešutų aliejus yra puikus pagalbininkas kovojant su viršsvoriu. Dėka aliejuje esančios oleino rūgšties, gerėja medžiagų apykaita, reguliariai valomas žarnynas, stabdomas poodinių riebalų formavimosi mechanizmas (jau sukauptus riebalus organizmas paverčia „energetiniu kuru“). Taigi, graikinių riešutų aliejus natūraliai pašalina riebalus iš žmogaus organizmo ir neleidžia formuotis pertekliniams riebalams.

Priešingai nei svorį mažinančios tabletės ar dietos, graikinių riešutų aliejus neišplauna iš organizmo jokių naudingų medžiagų bei vitaminų; priešingai – jis aprūpina reikalingais mineralais ir vitaminais.  

Bet kuriuo atveju turint sveikatos problemų ar sutrikimų bei iškilus klausimams apie bet kurių priduktų vartojimą geriausia pasitarti su gydančiu gydytoju. Be to visuomet svarbiausia yra visavertė mityba bei aktyvus gyvenimo būdas!

Informacijos šaltiniai internete, kuriais remiantis parengėme informaciją:

https://sveikata.tv3.lt/straipsnis/gydomosios-graikiniu-riesutu-savybes-850

Svarbu: visa informacija pateikta remiantis viešai internete ir spaudoje publikuojamais straipsniais, tyrimais, rekomendacijomis ir kt. Vartodami mūsų aliejus sveikatinimo tikslams visuomet vadovaukitės savo nuomone ar pasikonsultuokite su gydytoju.

Žaliavos kilmės šalis: ES ir ne ES