Šalto spaudimo linų sėmenų aliejus, 100 ml. Spaustas pagal senovines tradicijas (tamsaus stiklo buteliuke)

2,79 €

Turime, galima užsakyti

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

Lietuvos tautinio paveldo produktas

Mūsų ūkyje spaudžiamas linų sėmenų aliejus yra pripažintas Lietuvos tautinio paveldo produktu bei yra apdovanotas aukso medaliu parodoje "Rinkis prekę lietuvišką"2019 !

Linų sėmenų aliejus - Omega-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis. Omega-3 sėmenų aliejuje yra net 2 kartus daugiau, nei žuvų taukuose! Mūsų spaudžiamas aliejus visiškai natūralus, nefiltruotas, nerafinuotas, be jokių priedų!

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Mūsų ūkyje spaudžiamas linų sėmenų aliejus yra pripažintas Lietuvos tautinio paveldo produktu bei yra apdovanotas aukso medaliu parodoje "Rinkis prekę lietuvišką"2019 !

Kadangi linų auginimo bei aliejaus spaudimo tradicijos pas mus gyvuoja jau daugiau nei 100 metų, galime pasigirti, jog esame pirmieji, kurie atgaivino senovinį aliejaus spaudimo būdą ąžuolinėje bačkutėje! Tai įtakoja švelnų bei ypatingai gerą linų sėmenų aliejaus skonį ir gintaro spalvą, ką ir įvertino net patys išrankiausi mūsų klientai ;)

Linų sėmenų aliejus - Omega-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis. Omega-3 sėmenų aliejuje yra net 2 kartus daugiau, nei žuvų taukuose! Jame aptinkama iki 60 proc. omega-3 (linolo) ir apie 14 proc. omega-6 (linoleno) polinesočiųjų riebalų rūgščių, apie 20 proc. oleino (mononesočiosios) rūgšties ir tik apie 10 proc. palmitino ir stearino (sočiųjų) riebalų rūgščių. Linolo ir linoleno riebalų rūgštys yra labai svarbūs žmogaus organizme nesintetinami maisto komponentai, kurie yra būtini normaliai lipidų (ypač cholesterolio) apykaitai. Nuo to priklauso širdies ir kraujagyslių sistemos veikla.

Linų sėmenyse, kurios naudojamos maistui pagardinti, yra iki 30 proc. gleivingų ir kitokių skaidulinių medžiagų, taip pat aptinkama daug kalcio, fosforo, kalio ir beveik visų mikroelementų. Taip pat randama beveik visų aminorūgščių, vitaminų C, E ir kitų. Sėmenyse esančios skaidulos skrandyje brinksta ir suteikia sotumo bei žarnynui padeda tarsi „šluota“

P.S. Labai svarbu žinoti, kad linų sėmenų aliejus netinka kepimui ir galioja ribotą laiką. Todėl geriausia įsigyti ką tik išspaustą ir suvartoti per nurodytą laiką, t.y. kuo greičiau.

Kilmės šalis: Lietuva

Labai įdomių straipsnių galite paskaityti internete:

https://www.delfi.lt/maistas/sveika/linu-semenys-naudingesni-uz-kitas-seklas-saukstelis-kasdien-gali-apsaugoti-nuo-rimtu-ligu.d?id=79406575&fbclid=IwAR2fZVGqOa6A1RzE5SGoZQeRd6J97Hvke9hOskf35Gv_7MaATOUJVRYJ_Xs

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-03-07-ar-zinote-apie-gydomaja-linu-semenu-nauda/141582

 Maistinė vertė

100 g produkto

Energetinė vertė

3692 kJ/898 kcal

Riebalai

99,7 %

Iš kurių:

Sotieji riebalai

9,7 g

Mononesotieji riebalai

18,8 g

Polinesotieji riebalai

71,5 g

Omega 3

58,0 g

Omega 6

13,5 g

Baltymai

0,2 g

Angliavandeniai

0 g

Druska

0 gLAIKYMO SĄLYGOS:
Laikyti tamsioje, vėsioje vietoje(šaldytuve), saugoti nuo saulės spindulių. Suvartoti per 3-5 sav., nes vėliau sėmenų aliejus apkarsta. Kartaus aliejaus vartoti nebegalima!
Kaip spaudžiamas tikras linų sėmenų aliejus galite pažiūrėti mūsų filmuke čia:
Apie Katinų šeimos ūkį, aliejaus spaudimą ir gerąsias šio aliejaus savybes bei naudą mūsų organizmui TV3 televizijos "Svajonių ūkio" laida: