Rinkinys "Išmintingai moteriai" (kanapių ir abrikosų kauliukų aliejus) GERA DOVANA!

12,90 €

Nauja

Rinkinį sudaro kanapių aliejus(100ml stiklo buteliuke) ir abrikosų kauliukų aliejus (100ml stiklo buteliuke). Supakuotas į gražią dovanų dėžutę. Aliejai spausti senoviniu šaltuoju būdu ąžuolinėje bačkutėje, todėl išlaiko visas vertingasias savybes ir ypatingai gerą skonį. Nerafinuotas.

Labai tiks dovanai!

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

GERA DOVANA!

Rinkinį sudaro kanapių sėklų bei abrikosų kauliukų aliejai(po 100ml stiklo buteliuke), kurie Jūsų racioną papildys ypatingai plačiu spektru įvairių naudingų medžiagų ir suteiks ypatingą skonį ruošiaimiems patiekalams. taip pat tinka odos priežiūrai!

Kanapių sėklų aliejus spaudžiamas šalto spaudimo būdu, yra nerafinuotas, todėl lieka visi vitaminai, jį galima naudoti ir vaikams

Kanapių aliejus labai vertingas dėl sudėtyje esančių vitaminų A, B1, B2, B3, B6, C, D, ir E, kalcio, magnio, kalio, geležies, cinko ir kitų mikroelementų. Tai vienintelis augalas, sudėtyje turintis D vitamino, būtino kalio absorbcijai. Kanapių aliejus itin vertinamas dėl organizmui ir odai svarbių riebiųjų rūgščių: Omega-3, Omega-6 ir Omega-9, kurios sudaro net 80%. Tai daugiausiai riebiųjų rūgščių turintis augalinis aliejus. Be to, kanapių aliejaus sudėtyje šios rūgštys yra būtent tokiu santykiu, kuris žmogui pats tinkamiausias (3:1). Kanapių aliejuje gausu amino rūgščių ir proteino.

Abrikosų kauliukų branduoliai, primenantys migdolų riešutus, yra itin maistingi ir naudingi sveikatai. Abrikosų branduolys – tai vidinė abrikosų sėklos dalis, iš kurios yra gaminamas abrikosų aliejus. Abrikosų sėklose nėra cholesterolio, tačiau jose daug mineralų, vitaminų ir šiek tiek riebalų.

Tinklalapis Eatingdigest.com atskleidžia, kokia yra abrikosų kauliukų nauda žmogaus sveikatai.

Pagrinde šis aliejus sudarytas iš oleino (apie 65–70 %), linolo (Omega-6) (apie 21–25 %), palmitino (apie 5 %), palmitoleino (maks. 1 %) riebiųjų rūgščių, tačiau jame yra ir kitų naudingų medžiagų, tokių kaip vitaminai A, B, B3, B15, E, karotinas, folio bei pantoteno rūgštys, flavonoidai, skvalenas ir kt.

Pagal S. Krist, G. Buchbauer, C. Klausberger vokišką enciklopedinį leidinį „Lexikon der pflanzlichen Fette und Öle“ (Springer-Verlag, Wien 2008) abrikosų kauliukų aliejus yra geras vitamino E šaltinis: bendras kiekis ~20-84 mg/100 g, o ypač daug gama-tokoferolio ~48 mg/100 g. Šalto spaudimo abrikosų kauliukų aliejus turtingas įvairiais augaliniais steroliais - daugiausiai turi beta-sitosterolio (~89 mg/100 g).

Abrikosų kauliukų aliejus yra universalus bazinis aliejus. Jis tinka visiems: kūdikiams, vaikams, paaugliams, suaugusiems bei brandesnio amžiaus žmonėms. Ypač vertinamas sausai ir brandžiai odai.

Abrikosų kauliukų aliejus puikiai švelnina ir minkština odą. Jis padeda atsinaujinti odos ląstelėms, lygina ir sutvirtina odą bei sulaiko joje drėgmę. Šis kvapnus aliejus puikiai tinka lengvų drėkinančių kremų gamybai. Priklausomai nuo odos tipo jį galima maišyti su kitais aliejais, pvz., su vynuogių kauliukų aliejumi daugiau riebiai odai arba nakvišų ar erškėtrožių aliejais daugiau sausai odai. Sumaišius su simonsidijų aliejumi abrikosų kauliukų aliejus tampa labiau atsparus oksidacijai. Puikiai tinka ir masažui arba kaip bazinis aliejus aromaterapijoje.

Tinka ne tik odai tepti, bet ir visų tipų plaukams atgaivinti. Ypač kaip aliejinė plaukų kaukė. Galima maišyti kartu su kitais aliejais ar įmaišyti į savo mėgstamą plaukų kaukę, kondicionierių.

Svarbu: Informacija surinkta iš įvairių informacinių šaltinių internete, todėl yra informacinio pobūdžio ir visuomet apie iškylančius klausimus dėl naudojimo verta pasitarti ar pasikonsultuoti su gydytoju.