Lazdyno riešutų miltai(100proc.natūralūs, kvapnūs ir turi vitaminų bei mineralų) 150g./500g

2,69 €

Turime, galima užsakyti

  • 150g
  • 500g
  • 1 kg

Nuostabaus kvapo bei skonio lazdyno riešutų miltai pagaminti iš nuriebalintų lazdyno riešutų -nepakeičiamas baltymų, vitaminų bei mineralų šaltinis(A, E,B, kalcio bei fosforo ir kt.) Tinka naudoti sveikiems kokteiliams, kepiniams, dėti į salotas, košes, pagardinti kitus patiekalus. Tinka žaliavalgiams, vegetarams, veganams.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Sakoma, kad lazdyno riešutai pagelbės nuo visų rudens depresijų. Juose gausu folio rūgšties, kuri veikia kaip geras antidepresantas, didina protinį ir fizinį aktyvumą, gerina atmintį, padeda gydant lėtinio nuovargio sindromą. Lazdynų riešutų miltuose gausu vit. A, E, B,kalcio, fosforo Taip pat šių riešutų kišenėje turėtų nešiotis sportuojantys, aktyvų fizinį darbą dirbantys žmonės.

Jei ryte sunkiai bundate ir tingiai ritatės iš šiltų patalų, kiaušinienę pagardinę šaukštu lazdynų riešutų miltų ir juodųjų pipirų kaipmat sušilsite ir pažvalėsite. Be to, šie miltai nekaloringi. Jie dera su daugeliu produktų – sūriais, mėsa, įvairiais saldėsiais (jogurtu, visokiausiais konditeriniais gaminiais). 
Riešutai – sotus ir vertingas pakaitalas nesveikiems užkandžiams. Lazdynų riešutuų miltuose gausu baltymų ir mūsų organizmui reikalingų aminorūgščių randama tiek, kiek ir mėsoje. 

Būkite sveiki!

Žaliavos kilmės šalis: ES ir ne ES

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje.