Sezamo sėklų miltai 150g / 500g (100 proc. natūralūs, turi daug baltymų bei vitaminų). Kvapnus energijos šaltinis!

1,99 €

Turime, galima užsakyti

  • 150g
  • 500g

Nuostabaus kvapo bei skonio sezamo sėklų miltai pagaminti iš nuriebalintų sezamo sėklų-nepakeičiamas baltymų, vitaminų bei mineralų šaltinis(E,B,C, cinko, fosforo, kalio, magnio ir kt.) Tinka naudoti sveikiems kokteiliams, kepiniams, dėti į salotas, košes, pagardinti kitus patiekalus. Tinka žaliavalgiams, vegetarams, veganams.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Sezamo sėklų miltai kvapnūs ir saldoko skonio, todėl puikiai tinka kepiniams, sausainiams, duonai, picai, padažams. Smulkaus malimo. Kepimo metu neišskiria daug aliejaus, t.y. šie miltai beveik nesiskiria nuo įprastų kvietinių miltų.

Sezamo miltai gausūs mineralinių medžiagų ir vitaminų. Mažiau nei 100g. sezamo miltų Jus aprūpins rekomenduojama magnio ir cinko paros doze. Juose taip pat yra kalcio, geležies ir vitamino E. Sezamo miltai turi labai mažai riebalų, bet labai daug baltymų(apie 45 proc). Taip pat turi labai stiprių antioksidacinių savybių dėl natūralių sezamų antioksidantų.

Sezamų sėklų miltai yra tikras energijos šaltinis aktyviems žmonėms, vartojamas kaip vertingas priedas į maistą ar sveikatingumo kokteilius, pagardinti bulves, salotas, jogurtus.

Būkite sveiki! :)

Žaliavos kilmės šalis: ne ES

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje.