Lietuviškų linų sėmenys. Kokybiški ir skanūs! (150g.,300g., 1kg)

1,59 €

Turime, galima užsakyti

  • 150g
  • 300g
  • 1 kg
  • 10 kg
  • 25 kg

Tik Lietuvoje sveikai auginamų linų sėmenys - puikus maistas geresnei savijautai! Mūsų užaugintų linų sėmenys - ypač geros kokybės ir puikaus skonio, yra kokybės sertifikatai. Paragaukite ir įsitikinkite tikrai šviežiu ir išskirtiniu skoniu!

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Linų sėmenys

Linai buvo auginami jau ir prieš šimtmečius bei žinomi visame pasaulyje. Jų naudą aprašė prieš tūkstantmečius jau Hipokratas, o Lietuvoje tiek mūsų seneliai tiek proseneliai linus augino, mylėjo, puoselėjo ir žinojo, kad jie yra labai naudingas maista žmogui!

 Jau nuo seno žinoma, jog linų sėmenys vaidina svarbų vaidmenį viso virškinimo procese. Juose esančios medžiagos apsaugo skrandį ir žarnyną nuo sudirginimo, slopina viso žarnyno uždegimus, mažina skrandžio sulčių rūgštingumą, taip pat padeda žarnyne ir skrandyje esantiems audiniams regeneruotis bei nepriekaištingai funkcionuoti. Viename valgomajame šaukšte yra tiek pat ląstelienos kaip pusėje puodelio virtų avižų dribsnių. Tirpias linų sėmenų skaidulos puikiai įsisavina tiek žmogaus, tiek bet kokio gyvūno organizmas.

Daugiau:

https://sveikata.tv3.lt/straipsnis/tukstancio-problemu-sprendimas-linu-semenys-1392?utm_source=copy&utm_medium=txt&utm_campaign=copy-txt

Dažniausiai vartojama: 1 – 2 valgomieji šaukštai per dieną.

150g 150g
300g 300g
1kg 1kg
10kg(maiše) 10kg