Žolelės arbatai "Gaurometis fermentuotas" (fermentuotos žolelės)

5,00 €

Turime, galima užsakyti

Žolininko Ramūno Daugelavičiaus surinkti, pagaminti žolelių mišiniai ne tik kvapnioms, skanioms, bet ir labai vertingoms arbatoms gaminti! Lietuvos tautinio paveldo produktas.  Arbata "Fermentuotas gaurometis" puikiai tiks Jūsų ramios dienos išlaikymui!

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Arbata "Fermentuotas gaurometis" puikiai praskaidrins Jūsų dieną!

Seniai seniai už nuodėmes dievai žmonėms pasiuntė baisių ligų. Jų negalėjo išgydyti net žyniai. Žmonės meldė pasigailėti, bet dievai buvo akli ir kurti. Žmonių maldas išgirdo vienintelė nakties deivė Lada. Sidabrinėje laivėje ji atplaukė per naktinį dangų ir pasėjo žemėje vaistinių augalų sėklų. Anksti ryte pirmasis išsiskleidė gauromečio žiedas. Ir dabar siauralapis gaurometis daugiau nakties nei dienos augalas – nakčiai jis nesukleidžia žiedų, – laukia naktinių drugelių, kad šie sušoktų meilės šokį.

SIAURALAPIO GAUROMEČIO arbata,  priklausomai nuo fermentacijos laipsnio,
vadinama  žaliąja ar juodąja arbata   

VARTOJIMAS: 1-2 arbatiniai šaukšteliai žolelių užplikyti stikline karšto vandens. Kai pritrauks, nuspausti ir mėgautis kvapu, tada gerti.

Sudedamosios dalys: fermentuoti siauralapio gauromečio lapeliai (Rus. Ivan Čaj, lot. Epilobium angustifolium, angl. Fireweed, vok. Schmalblättriges Weidenröschen,kitaip ožkarožė)

Gamintojas: ūkininkas Ramūnas Daugelavičius