Rinkinys "Geltona, žalia, raudona" (moliūgų, kanapių sėklų, linų sėmenų aliejai spausti senoviniu būdu) GERA DOVANA

18,90 €

Turime, galima užsakyti

Rinkinį sudaro: senoviniu būdu spaustas kanapių sėklų, moliūgų sėklų bei linų sėmenų aliejus(po100ml). Supakuotas gražioje kartono dovanų dėžutėje. Aliejų spaudžiame unikaliu senoviniu būdu , todėl jo skonis yra ypatingai natūralus, išraiškingas ir gurmaniškas. 

Laukiama ir tikrai labai sveika dovana!Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Šį rankų darbo rinkinį sudaro  senoviniu būdu spaustas kanapių sėklų, moliūgų sėklų bei linų sėmenų aliejus(po100ml). Supakuotas gražioje popierinėje dovanų dėžutėje. Aliejų spaudžiame unikaliu senoviniu būdu, todėl jo skonis yra ypatingai natūralus, išraiškingas ir gurmaniškas. 

Moliūgų sėklų aliejus labai tiks pagardinti mėgstamas salotas, košes, paįvairins vaikų mėgiamus patiekalus bei suteiks silkės patiekalams gurmanišką skonį! O jei pagaminsite silkutę su graikiškais ar lazdyno riešutais ir pašlakstysite moliūgų aliejaus ant keptų morkų - nė vienas ragautojas neatspės kokia yaptingai skanaus patiekalo paslaptis! :)

O kanapių sėklų bei linų sėmenų aliejus  - tai kasdieninė mūsų lietuviška "duona"  - jie suteiks papildomos ir taip reikalingos energijos bei natūraliai malonaus skonio patiekalams!

Laukiama ir tikrai labai sveika dovana!

Tinka žaliavalgiams, vegetarams bei veganams!

P.S pateikta nuotrauka gali skirtis nuo originalo: dėžutes komplektuojame iš įvairių spalvų popieriaus, puošimo virvelių bei kitų puošybos elementų. Pakuotėje esanti žaluma ir dekoracijos gali keistis dėl unikalaus rankų darbo ir turimų medžiagų. Komplektaciją būtinai pasitikslinkite aprašyme - visa informacija aprašymuose pateikta teisinga.

Žaliavos kilmės šalis: ES ir ne ES