Rinkinys "KANAPINIS" (kanapių sėklų aliejus ir firminė Katinų ūkio kanapinė druska). GERA DOVANA!

9,99 €

Turime, galima užsakyti

Rinkinį sudaro šalto spaudimo kanapių sėklų aliejus (100ml) ir firminė Katinų ūkio kanapinė druska, gaminama pagal senovinį ūkio receptą! Aliejų spaudžiame senoviniu būdu, todėl jo skonis ypatingai švelnus ir įsimintinas, o senovinio recepto kanapinė druska tikrai pagardins bulvių patiekalus ar daržoves!

Labai geidžiama dovana !

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Kanapių sėklų aliejus(šalto spaudimo)

Aliejus spaudžiamas senoviniu, ypatingu būdu, todėl pasižymi ypač švelniu ir tyru skoniu! Šis aliejus suteiks ypatingą, pikantišką prieskonį jūsų gaminamoms sriuboms, salotoms. Tai aliejus tikriems gurmanams!

Puikiai tinka vegetarų bei veganų stalui, kurį praturtins ne tik ypatingu skonių, bet ir vitaminais bei mineralais!

Naudoti kanapių aliejų galima įvairiais tikslais – maistui (pavyzdžiui, salotose), kaip ekologišką kosmetiką, kaip maisto papildą.

Kanapių sėklos – puikus augalinės kilmės baltymų šaltinis, kadangi jas vartodami daugiau nei 25% kalorijų gauname iš aukštos kokybės baltymų.

Tai puikus maistas mūsų stalui bei energijos šaltinis su visomis gerosiomis savo savybėmis!

Firminė katinų ūkio kanapinė druska

gaminama iš ypatingu būdu paskrudintų lietuviškų kanapių sėklų, trupučio druskos, laukinių čiobrelių bei raudonėlio mišinio. Lietuvių pamėgtas receptas- tai mūsų ypatingas Aukštaitiškas receptas ir pasididžiavimas!

Kanapių sėklose gausu augalinių baltymų, ląstelienos,  Laukinis čiobrelis ir raudonėlis-puikus antioksidantas, kvapnus ir gurmaniškas priedas!

Sudėjus visus ingedientus išgaunamas turtingo riešutų skonio ir nenusakomo kvapo prieskonis, kvapnus ir nepaliekantis abejingų. Senovėje kanapine druska tradiciškai būdavo gardinamos virtos bulvės, virtas ar keptas kiaušinis, duona su sviestu. Šiandien turtingo skonio druska jau įprasta gardinti įvairius patiekalus. Šis puikus prieskonis tinka sriuboms, troškiniams, daržovėms, šviežiai varškei ar varškės sūriui, mėsos produktams pagardinti. Labai tinka pabarstyti orkaitėje keptas daržoves: bulves, morkas, burokėlius….

Kanapinę druską naudokite visur, kur tik norisi ir ant beveik visų Jūsų mėgstamų patiekalų. 

Sudėtis: apie 92% lietuviškų kanapių sėklų, 6% paprastos druskos,2%laukiniai čiobreliai, raudonėliai.

Be glitimo. Be alergenų.

Tinka žaliavalgiams, vegetarams bei veganams!

P.S pateikta nuotrauka gali skirtis nuo originalo: dėžutes komplektuojame iš įvairių spalvų popieriaus, puošimo virvelių bei kitų puošybos elementų. Komplektaciją būtinai pasitikslinkite aprašyme - visa informacija aprašymuose pateikta teisinga.

Žaliavos kilmės šalis: ES ir ne ES

Svarbu: visa mūsų svetainėje pateikiama informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų gaminami aliejai nėra skirti gydyti kokioms nors ligoms. Prieš vartodami visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.