Graikinių riešutų miltai(100proc.natūralūs, kvapnūs, gausūs vitaminų bei mineralų) 150g.

1,99 €

Turime, galima užsakyti

  • 150g
  • 500g

Nuostabaus kvapo bei skonio graikinių riešutų miltai pagaminti iš nuriebalintų graikinių riešutų - nepakeičiamas skaidulinių medžiagų, baltymų, vitaminų bei mineralų šaltinis( Tinka naudoti sveikiems kokteiliams, kepiniams, dėti į salotas, košes, pagardinti kitus patiekalus. Tinka žaliavalgiams, vegetarams, veganams.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Sakoma, kad graikiniai riešutai  pagelbės nuo bet kokių  neigiamų minčių :) Juose gausu folio rūgšties,  vit. B,kalcio, fosforo, geležies. Riešutai yra maloniai kartoko skonio(kaip ir pats riešutas, tik miltuose šis kartumas išreikštas šiek tiek intensyviau)


Jei ryte  kiaušinienę pagardinsite šaukštu graikinių riešutų miltų i juodųjų pipirų - gausite ir šilumos, ir baltymų! :)  Be to, šie miltai nekaloringi. Jie dera su daugeliu produktų – sūriais, mėsa, įvairiais saldėsiais (jogurtu, visokiausiais konditeriniais gaminiais). 10g. miltų rekomenduojama dėti papildomai 10ml vandens.
Riešutai – sotus ir vertingas pakaitalas nesveikiems užkandžiams. Graikinių riešutų miltuose gausu baltymų ir mūsų organizmui reikalingų aminorūgščių. 

Tinka žmonėms, kuriems reikia daugiau baltymų, vegetarams veganams.

Negalima vartoti žmonėms, kurie alergiški graikiniams riešutams!

Būkite sveiki!

Žaliavos kilmės šalis: Kinija