Linų sėmenų išspaudos 2kg. (Proteinai, vertingas baltymų bei vitaminų šaltinis)

1,99 €

Turime, galima užsakyti

  • 2 kg
  • 20 kg

Linų sėmenų išspaudos (nuriebalinti linų sėmenys) - produktas, gaunamas šaltuoju būdu išspaudus sėmenų aliejų. Jos gaunamos spaudžiant aliejų tikro šalto spaudimo būdu (max. temp. 40 laipsnių C), taip išlieka visos naudingosios medžiagos: vitaminai, fermentai ir kitos biologiškai aktyvios medžiagos. Tai 100% natūralus ir sveikas maistas, savo sudėtyje turintis net iki 40% baltymų, iki 10% riebalų.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Linų sėmenų išspaudos (nuriebalinti linų sėmenys) - produktas, gaunamas šaltuoju būdu išspaudus sėmenų aliejų. Tai nepamainomas baltymų šaltinis, naudojamas ruošiant pašarus gyvuliams.  Jos gaunamos spaudžiant aliejų tikro šalto spaudimo būdu (max. temp. 40 laipsnių C), taip išlieka visos naudingosios medžiagos: vitaminai, fermentai ir kitos biologiškai aktyvios medžiagos. Tai 100% natūralus ir sveikas pašaras, savo sudėtyje turintis net iki 40% baltymų, iki 10% riebalų, taip pat gausu vitaminų, mineralinių medžiagų, amino rūgščių.

Sėmenų produktais gali būti šeriamos kiaulės, karvės, arkliai, avys, lesinamos vištos ir kiti paukščiai bei gyvuliai.

Jei į melžiamų karvių pašarą įmaišysime sėmenų išspaudų, jų piene bus daugiau linoleno (Omega-3) riebalų rūgšties. Jos bus daugiau ir iš tokio pieno pagamintuose sūriuose, varškėje.

Naudojant linų sėmenų produktus lesinant vištas, net kelis kartus padidėja Omega-3 bei vitamino E kiekiai tokių vištų dedamų kiaušinių tryniuose.

Sėmenų išspaudos kaip pašaras vertinamas ne tik dėl maistinės vertės, bet ir dėl to, jog labai teigiamai veikia virškinimo, kraujotakos ir kt. sistemas.

Parduodame maišais po 25-30 kg. tuomet 1 kg kaina- 0,35 Eur (Išsivežti patiems. Utenos apskr. ir į Vilnių galimas pristatymas atskiru susitarimu)