Linų sėmenų miltai (baltymai) 180g / 500g (100 proc. natūralūs)

1,99 €

Turime, galima užsakyti

  • 180g
  • 500g

Linų sėmenų miltus(baltymus) gaminame iš lietuviškų linų sėmenų sėklų. Be glitimo. Malame net 2-3 kartus savaitėje, tad jie jus pasieks visuomet švieži. Rekomenduojame dėti į kepinius ar kaip priedą sausiems pusryčiam. Labai skanu ryte dėti į jogurtą ar rūgpienį. Puikiai tinka košėms gardinti. Taip pat naudojami  kaip tirštiklis padažams, sriuboms ir gėrimams.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Linų sėmenų miltus (baltymus) gaminame iš lietuviškų linų sėmenų sėklų. Be glitimo. Malame net 2-3 kartus savaitėje ir tik užsakytą kiekį, todėl miltai Jus pasieks visuomet tik labai švieži. Rekomenduojame dėti į kepinius ar kaip priedą sausiems pusryčiams. Labai skanu  ir neabejotinai sveika ryte dėti į jogurtą ar rūgpienį. Puikiai tinka košėms gardinti. Taip pat naudojami  kaip tirštiklis padažams, sriuboms ir gėrimams. Tai tarsi "žarnyno šluota", kuri padeda sureguliuoti tuštinimosi ciklą, išvalo nuo susikaupusių atliekų. Dažnai žmonės džiaugiasi, kad kasdien naudodami linų sėmenų miltus sulaukia ir labai gerų svorio mažinimo rezultatų.

Švieži linų sėmenų miltai gali būti vartojami pridedant jų į įvairius patiekalus arba ištirpinti pusėje stiklinės vandens, sulčių ar jogurto. Dienos norma – du šaukštai maltų sėmenų. Kad šį gėrimą būtų skaniau gerti, miltus galima įdėti į vandenį prieš dvi valandas iki gėrimo.

Kita informacija, pateikiama internete:

https://www.zinoti.lt/sveikata/zarnyno-valymas-kas-geriausiai-pades-ir-kaip-tai-naudoti/

Apie naudą sveikatai: https://www.asportas.lt/blog/linu-semenys/

Sudėtis: 100 proc. natūralūs linų sėmenys(malti)

Žaliavos kilmės šalis: Lietuva