Migdolų riešutų aliejus, 250 ml. Šalto spaudimo. (Spaustas senoviniu būdu, tamsaus stiklo buteliuke!)

13,99 €

Turime, galima užsakyti

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

100% natūralus

Natūralus, gyvas migdolų aliejus, spaudžiamas šaltuoju būdu pagal senovines tradicijas! Lengvas ir vertingas aliejus. Maistinis šalto spaudimo migdolų aliejus puikiai tiks tiek maistui pagardinti ir praturtinti racioną vitaminais bei mineralais, tiek naudojimui kosmetikoje. 

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Migdolų aliejus - lengvas ir vertingas. Maistinis šalto spaudimo migdolų aliejus puikiai tiks tiek maistui pagardinti ir praturtinti racioną vitaminais bei mineralais, tiek kosmetikoje. Jame yra vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, lėtinantis ląstelių senėjimą ir malšinantis odos uždegiminius procesus, taip pat vitamino F, kuris normalizuoja riebalų liaukų funkciją stabdo porų plėtimąsi, skatina plaukų augimą palaiko jų elastingumą ir blizgesį.

Natūralus, kaimiškas, naminis migdolų aliejus - puikiai tiks ir Jūsų stalui!

Galima naudoti gryną migdolų aliejų kūno ir veido odos, rankų, plaukų priežiūrai. Jo galima dėti į kremą, kaukes, šampūnus, gelius, losjonus, norint sustiprinti jų poveikį. Migdolų aliejus naudojamas ir sumaišytas su kitais augaliniais aliejais, taip pat kaip natūralių eterinių aliejų, kai kurių vaistinių ar kosmetinių preparatų bazinis aliejus (pagrindinis ingredientas).

Žaliavos kilmės šalis: JAV