Šaltalankių aliejus, 250 ml. Tamsaus stiklo buteliuke.

15,99 €

Turime, galima užsakyti

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

100% natūralus

Šaltalankių aliejus, turtingas savo sudėtimi bei mylimas ir naudojamas jau daug šimtmečių tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse valstybėse.  Puikus pagalbininkas mūsų virškinimo sistemai!

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Šaltalankis - nereiklus dirvožemiui, aplinkos sąlygoms, auga neprižiūrimas ir nereikalauja papildomo darbo ar trąšų, o auga tiek pas mus lietuvoje bei kaimyninėse valstybėse, tiek plačiai paplitęs nederlingose Rusijos žemėse. Uogose gausu polivitaminų, o  pagal biologiškai aktyvių medžiagų kiekį ir kokybę lenkia beveik visus vaisius ir uogas. Jau daug mūsų prosenelių kartų šią uogą mylėjo, vertino, rinko, džiovino, spaudė sultis, gamino aliejų.

Šaltalankių produktus dažnai vartoja diabetikai, pagyvenę  žmonės, profesionalūs sportininkai, intensyvios veiklos žmonės, o taip pat norintys papildyti savo racioną turtingos sudėties uogų produktais!

Šaltalankių sultis galima naudoti kai yra  avitaminozė, mažakraujystė, silpnas imunitetas, karščiavimas, bendras peršalimas.

Šaltalankių aliejus gaminamas ekstrakcijos būdu, kaip bazinį naudojant alyvuogių aliejų. Šaltalankių aliejus sudaro 30-40%.

Svarbu: visa informacija pateikta remiantis viešai internete ir spaudoje publikuojamais straipsniais, tyrimais, rekomendacijomis ir kt. Vartodami mūsų aliejus sveikatinimo tikslams visuomet vadovaukitės savo nuomone ar pasikonsultuokite su gydytoju.

Žaliavos kilmės šalis: Lietuva