Migdolų riešutų aliejus, šalto spaudimo (Spaustas senoviniu būdu, tamsaus stiklo buteliuke!) 100 ml.

7,99 €

Turime, galima užsakyti

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

100% natūralus

Natūralus, gyvas migdolų aliejus, spaudžiamas šaltuoju būdu pagal senovines tradicijas ! Lengvas ir vertingas aliejus. Maistinis šalto spaudimo migdolų aliejus puikiai tiks tiek maistui pagardinti ir praturtinti racioną vitaminais bei mineralais, tiek naudojimui kosmetikoje. 

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Lengvas ir vertingas aliejus. Maistinis šalto spaudimo migdolų aliejus puikiai tiks tiek maistui pagardinti ir praturtinti racioną vitaminais bei mineralais, tiek kosmetikoje. Jame yra vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, lėtinantis ląstelų senėjimą ir malšinantis odos uždegiminius procesus, taip pat vitamino F, kuris normalizuoja riebalų liaukų funkciją stabdo porų plėtimąsi, skatina plaukų augimą palaiko jų elastingumą ir blizgesį.

Galima naudoti gryną migdolų aliejų kūno ir veido odos, rankų, plaukų priežiūrai. Jo galima dėti į kremą, kaukes, šampūnus, gelius, losjonus, norint sustiprinti jų poveikį. Migdolų aliejus naudojamas ir sumaišytas su kitais augaliniais aliejais, taip pat kaip natūralių eterinių aliejų, kai kurių  kosmetinių preparatų bazinis aliejus (pagrindinis ingredientas).

100 proc. natūralus, naminis aliejus!

Žaliavos kilmės šalis: JAV