Moliūgų sėklų aliejus, šalto spaudimo,100 ml (100 proc. natūralus, spaustas ąžuolinėje statinėje, tamsaus stiklo buteliuke!)

4,99 €

Turime, galima užsakyti

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

100% natūralus ir šviežias aukščiausios kokybės šalto spaudimo aliejus! Švelniai skrudintų moliūgų sėklų aliejus puikiai tinka padažams, salotoms, sriuboms, daržovių, ryžių, mėsos patiekalams, o taip pat nepamainomas užpilas ledų mėgėjams! Tinka vegetarams, veganams.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Šis ypatingai skanus, kvapnus, sodraus skonio ir aromato aliejus puikiai tinka padažams, salotoms, sriuboms, daržovių, ryžių, mėsos patiekalams, o taip pat nepamainomas užpilas ledų mėgėjams! 

Puikiai tinka vegetarų bei veganų stalui, kurį praturtins ne tik ypatingu skoniu, bet ir vitaminais bei mineralais!

Šis aliejus ypatingai vertinamas vyrų – laikoma, jog tai viena efektyviausių profilaktikos priemonių nuo prostatos ligų!

Jeigu pagardinsite salotas moliūgų sėklų aliejumi, gausite neįtikėtiną energijos užtaisą. Natūralų, šalto spaudimo moliūgų sėklų aliejų kaip auksą taip pat vertina ir sveikuoliai, ir medikai, nes tai – milžiniškas energijos  šaltinis.

Moliūgų sėklų aliejus tinka odos priežiūrai, skatina ląstelių atsinaujinimą, didina elastingumą, minkština, drėkina. Tinka odos valymui, kaukėms, skilinėjančioms lūpoms, kaip pagalbinė apsauginė priemonė prieš saulės vonias, teigiamai veikia plaukų ir nagų augimą.

Moliūgų sėklų aliejus laikomas ypatingu delikatesu. Jo maišoma net į gaminamus ledus, skaninamos sriubos. Maišant su medumi ir alyvuogių aliejumi, gaminami salotų užpilai.

Be abejo, svarbu yra visavertė bei subalansuota mityba bei aktyvus gyvenimo būdas.

Aliejus spaudžiamas šaltuoju mechaniniu būdu, nedideliais kiekiais, dėl to Jus visada pasiekia tik pats šviežiausias!

Būkite sveiki!

Žaliavos kilmės šalis: Austrija