Dygminų sėklų aliejus, šalto spaudimo (100 proc.natūralus, stiklo buteliuke) 100ml.

4,99 €

Turime, galima užsakyti

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

Dygminų sėklų aliejus puikus patiekalų gardintojas: tinka salotoms, karpačio, naudojamas netgi vietoj šafrano, o gaminant majonezą be jo neapsieina nė viena šeimininkė!

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Dygmuo  -  tai vaistinių, aliejingų augalų atstovas, viena seniausių žmonių auginamų kultūrų Rytuose, Kinijoje, Indijoje.
Patiekalams suteikia  švelnų, lengvą, delikatų ir netgi gurmaniška riešutų  poskonį. Labai tinka karpačio, salotoms, kitiems šaltiems patiekalams. Vartojamas net vietoje šafrano.

Dygminų aliejus tinka: į raudonį, kuperozę linkusios odos priežiūrai, suvytusios, bei paakių odos priežiūrai, atstato odą bei palaiko jos elastingumą, atstato odos drėgmės pusiausvyrą, pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis, lengvos konsistencijos, gerai susigeria į odą, sausų ir itin sausų plaukų priežiūrai, esant plaukų slinkimui.

Naudojamas grynas arba mišiniuose su kitais augaliniais ir eteriniais aliejais.

Tai labai geras masažinis aliejus, turintis išskirtinį šildantį ir nuskausminantį poveikį. Labai tinka šaltoms galūnėms, skausmingiems sąnariams masažuoti ir taip pat kaip bazinis aliejus visam kūno masažui.

Sudedamosios  dalys: dygminų augalo sėklų  aliejus 100%

Žaliavos kilmės šalis: ES