Šaltalankių aliejus, 100 ml. Tamsaus stiklo buteliuke.

7,99 €

Turime, galima užsakyti

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

100% natūralus

Šaltalankių aliejus nuo seno Lietuvoje žinomas, kaip puikus pagalbininkas mūsų stalui,  virškinimo sistemai ir be abejo odai!

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Šaltalankis - nereiklus dirvožemiui, aplinkos sąlygoms, auga neprižiūrimas ir nereikalauja papildomo darbo ar trąšų, o auga tiek pas mus lietuvoje bei kaimyninėse valstybėse, tiek plačiai paplitęs nederlingose Rusijos žemėse. Uogose gausu polivitaminų, o  pagal biologiškai aktyvių medžiagų kiekį ir kokybę lenkia beveik visus vaisius ir uogas. Jau daug mūsų prosenelių kartų šią uogą mylėjo, vertino, rinko, džiovino, spaudė sultis, gamino aliejų.

Vaisiuose yra 4-9 proc. riebalinio aliejaus, 2-7 proc. cukrų, 3,2 proc. organinių rūgščių (obuolių, citrinos, vyno rūgštys), daug vitamino C, B grupės vitaminų (B1, B2, B6), vitaminų E, K, P, folio rūgšties, provitamino A ir karotinoidų, cholino, stearinų, fosfolipidų, rauginių medžiagų, saponinų. Juose esantis vitaminas P gerina skrandžio, žarnyno, kraujo kapiliarų darbą, stiprina antitoksinę kepenų veiklą, stabdo aterosklerozės vystymąsi, mažina cholesterolio kiekį kraujuje, normalizuoja padidėjusios skydliaukės hiperfunkciją. 

Šaltalankių produktai tinka diabetikams, pagyvenusiems žmonėms, profesionaliems sportininkams, intensyvios veiklos žmonėms, o taip pat norintiems papildyti savo racioną turtingos sudėties uogų produktais!

Šaltalankių sultis galima naudoti kai yra  avitaminozė, mažakraujystė, silpnas imunitetas, karščiavimas, bendras peršalimas.

Šaltalankių aliejus gaminamas ekstrakcijos būdu, kaip bazinį naudojant alyvuogių aliejų. Šaltalankių aliejus sudaro 30-40%.

Svarbu: visa informacija pateikta remiantis viešai internete ir spaudoje publikuojamais straipsniais, tyrimais, rekomendacijomis ir kt. Vartodami mūsų aliejus sveikatinimo tikslams visuomet vadovaukitės savo nuomone ar pasikonsultuokite su gydytoju.

Žaliavos kilmės šalis: Lietuva