Kedro riešutų aliejus, šalto spaudimo 250ml. (100 proc. natūralus, spaustas ąžuolinėje statinėje, tamsaus stiklo buteliuke!)

32,99 €

Turime, galima užsakyti

Yra

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

100% natūralus

Natūralus, gyvas aliejus, spaudžiamas pagal senovines tradicijas - rankiniu presu medinėje statinėje! Puikiai tiks Jūsų stalui bei praturtins racioną vitaminais bei mineralais! Taip pat juo galite palepinti ir savo odą.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Kedro riešutų aliejus  laikomas vienu iš turtingiausią sudėtį turinčių aliejų. O natūraliai spausto aliejaus skonis bei kvapas tikrai nustebina net išrankiausius gurmanus!

Kedro riešutai yra patys švelniausi, nes juose nėra ląstelienos, jie lengvai virškinami. Kedro riešutuose yra baltymų, kuriuos lengvai ir greitai įsisavina žmogaus organizmas.

Kedrų riešutuose gausu vitaminų:
BĮ (tiaminas), Reguliuoja angliavandenių apykaitos produktų oksidaciją, dalyvauja amino rūgščių apykaitoje, riebiųjų rūgščių susidaryme. B2 (riboflavinas), Padeda organizmui baltymus, riebalus ir angliavandenius paversti energija. B3 (PP – niacinas) svarbus riebalų sintezei, baltymų apykaitai, maisto virtimui energija. Vitamino F kedro aliejuje yra tris kartus daugiau nei žuvų taukuose. E,  A ir D vitaminai.

Kosmetikos pramonėje kedrų riešutų aliejus vartojamas gaminant įvairų kremą veido odos priežiūrai.

 Maža to, kad kedrų riešutuose gausu vitaminų it kitų naudingųjų medžiagų, organizmas juos labai gerai pasisavina. Suvalgius per dieną apie 100 g šių riešutų, galima gauti jodo, kuris būtinas normaliai skydliaukės veiklai, paros normą. Taip pat šiuose mažyliuose yra vario, reikalingo medžiagų apykaitai, hemoglobino formavimuisi. Ir kobalto, kuris reguliuoja adrenalino kiekį.

Informacijos šaltiniai: https://www.delfi.lt/gyvenimas/grozis_ir_sveikata/kedro-riesutai-mazi-bet-galingi.d?id=62972752

https://lt.amazingdress.info/how-take-cedar-oil-application-medicinal-and-useful-properties/

https://www.delfi.lt/gyvenimas/grozis_ir_sveikata/kedro-riesutai-mazi-bet-galingi.d?id=62972752

Svarbu: visa informacija pateikta remiantis viešai internete ir spaudoje publikuojamais straipsniais, tyrimais, rekomendacijomis ir kt. Vartodami mūsų aliejus sveikatinimo tikslams visuomet vadovaukitės savo nuomone ar pasikonsultuokite su gydytoju.

Žaliavos kilmės šalis: Rusija