Nakvišų aliejus, šalto spaudimo, 100 ml.(100 proc.natūralus, tamsaus stiklo buteliuke.

15,99 €

Turime, galima užsakyti

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

100% natūralus

Natūralus, gyvas aliejus, spaudžiamas pagal senovines tradicijas! Ypatingas natūralus aliejus, dar kitaip vadinamas "moterų aliejumi". Labai vertinamas tiek kaip maisto priedas, tiek kosmetikoje.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Jos didenybė- nakvišų aliejus dar vadinamas „moterų vitaminu“. Geltonai žydinčių krūmelių, galima pamatyti ir Lietuvos darželiuose. Tačiau į Europą šis augalas atkeliavo tik XIX a. Jo tėvynė – Šiaurės Amerika. Senovės indėnas nakvišas garbino, tikėdami, kad jos turi antgamtinių galių. Nakvišų aliejuje daug biologiškai aktyvių medžiagų, bet vien svarbiausių: prostaglandinai. Jie panašūs į hormonus, todėl moters organizme gali padėti sureguliuoti kai kuriuos procesus. Dažniausiai naudojamas  PMS ir menopauzės metu. Po nėštumo bei gimdymo tenka išgyventi slenkančių plaukų, lūžinėjančių nagų etapą, kol organizmas vėl atsistato. Aliejuje gausu vitamino E, vadinamo kraujagyslių elastingumo vitaminu. Jis gerina odos medžiagų apykaitą, saugo odą nuo senėjimo ir žalingo aplinkos poveikio, veikia kaip antioksidantas.  Aliejų galima naudoti tiek geriant po 1-3 valgomus šaukštus, tiek naudoti vonioms ar odai.

Svarbu: visa mūsų svetainėje pateikiama informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų gaminami aliejai nėra skirti gydyti kokioms nors ligoms. Prieš vartodami visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.

Žaliavos kilmės šalis: ES