Skaidulos su šaltalankio uogomis (100-proc. naturalus maistinių skaidulų mišinys)

9,90 €

Turime, galima užsakyti

  • 500g
  • 180g

Skaidulų mišinys su šaltalankiais, margainio sėklomis bei balkšvųjų gysločių sėklų luobelėmis - pilnai subalansuotas savo sudėtimi.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Šaltalankių uogų skaidulos, tai: Vitamino C šaltinis – 438 mg/100 g, Šaltalankių uogos – Omega 3, Omega 6, Omega 9 šaltinis. Šaltalankiuose gausu ląstelienos, polinesočiųjų ir mononesočiųjų riebalų rūgščių. Tinka berti į kokteilius, glotnučius, salotas. Puikus skonis su jogurtu, varške ar koše. Puikiai tinka kepiniams, galima maišyti į tešlą ar naudoti kaip pabarstukus papuošimui. 

Balkšvasis gyslotis (lot. Plantago ovata, angl. Psyllium Husks) labiausiai paplitęs šiaurės vakarų Indijoje.  Ant vieno augalo gali užaugti net keliolika tūkstančių sėklų, o kiekvieną iš jų gaubia luobelė. Luobelės lengvai sugeria vandenį, tad  jų svoris gali padidėti net iki 10 kartų.

Balkšvojo gysločio sėklų luobelės turi labai daug skaidulinių medžiagų, todėl dar dažnai vadinamos organizmo šluota, šalina šlakus ir toksinus. Jas dažniausiai naudoja turintys problemų su žarnynu, padidėjusį cholesterolio kiekį, norintys reguliuoti svorį ar tiesiog profilaktiškai pagerinti organizmo būklę.

Margainio sėklos liaudyje dar tituluojamos kaip "kepenų draugas", tad jas dasžnai naudoja turintys problemų su kepenų veikla, suriebėjusias kepenis, norėdami išvalyti susikaupusius šlakus bei toksinus.

 

VARTOJIMAS:

1-2 arbatinius šaukštelius užpilkite 200 ml vandens, kefyro ar vaisių sulčių, išmaišykite. Nespėjus nusėsti mišinį išgerkite. Rekomenduojama po to per valandą sugerti dar bent 200 ml skysčių.

Dažniausiai vartojamas 2-3 kartus per dieną ne mažiau kaip 30 min. prieš valgį.

Čia galite plačiau pasiskaityti apie mūsų produkte naudojamų maistinių medžiagų teigiamas savybes ir naudą:

https://nesergu.lt/ypatingos-gyslocio-savybes/

https://ecosh.lt/tikrasis-margainis/ 

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/saltalankiai-sveikatai-naudingos-uogos-1028-266850

  

Sudėtinės dalys: margainio sėklos, kviečių sėlenos, balkšvųjų gysločių sėklų luobelės, šaltalankių uogos (17%).

Svarbu pažymėti, jog skaidulų mišinys yra maistas, bet prieš naudojant turintiems sveikatos sutrikimų rekomenduojama pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į alerginės reakcijos galimybę ir galimus šalutinius poveikius.

Grynasis kiekis: 180 g arba 500 g

Žaliavos kilmės šalis: ES ir ne ES

Gamintojas: ūkininkas R.Katinas