Burnočio sėklų aliejus, 100 ml. Tamsaus stiklo buteliuke.

15,99 €

Turime, galima užsakyti

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

100% natūralus

Ypatingas aliejus , dar vadinamas"grožio bei sveikatos" aliejumi. Mes jo spaudžiame tik užsakytą kiekį, todėl aliejaus gausite visuomet šviežio ir kokybiško!

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

 Burnočių sėklų aliejus – tai sveikata ir grožis be šalutinių poveikių! Burnočių sėklų aliejus yra vitamininis biologiškai aktyvių medžiagų mišinys. Jo sudėtį sudaro apie 77% riebiųjų rūgščių, 8% skvaleno, 9% fosfolipidų ir 2% fitosterolio, o taip pat vitaminas E, karotinoidai ir kita. 

Burnočių sėklų aliejus iš kitų aliejų išsiskiria kaip turintis didžiausią kiekį skvaleno. Skvalenas yra viena iš pagrindinių medžiagų, normalizuojanti cholesterolio lygį, atlieka svarbų vaidmenį lipidų bei steroidų apykaitoje, dalyvauja daugelio steroidinių hormonų bei vitamino D gamyboje, yra sudėtinė lipidinio odos sluoksnio dalis, saugo organizmų ląsteles nuo toksinų poveikio.
Skvalenas stiprina imunitetą, turi unikalių atkuriamųjų savybių, gydo tiek paviršinius audinius, tiek vidaus organus.

Burnočių sėklų aliejus turi vitamino E reta tokotrienolių forma, kuri yra daug efektyvesnė nei įprasti tokoferoliai. Vitaminas E normalizuoja žmogaus širdies darbą ir cholesterolio balansą. Šis aliejus ypač naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo nutukimo, vaikams, kaip ir suaugusiems, esant šlapimo nelaikymui.

Joks kitas augalinis aliejus negali konkuruoti su burnočių sėklų aliejumi savo turimų biologiškai aktyvių medžiagų kiekiu! Tai ne medicininis preparatas, o natūralus produktas, padedantis išsaugoti grožį, sveikatą ir ilgaamžiškumą.

Informacija iš:

https://www.medicina.lt/straipsniai/Burno%C4%8Di%C5%B3-s%C4%97kl%C5%B3-aliejus-%E2%80%93-tai-sveikata-ir-gro%C5%BEis-be-%C5%A1alutini%C5%B3-poveiki%C5%B3/12899

Svarbu: visa informacija pateikta remiantis viešai internete ir spaudoje publikuojamais straipsniais, tyrimais, rekomendacijomis ir kt. Vartodami mūsų aliejus sveikatinimo tikslams visuomet vadovaukitės savo nuomone ar pasikonsultuokite su gydytoju.