Kanapių aliejus, šalto spaudimo, 250ml. (spaustas senoviniu būdu iš kanapių sėklų, tamsaus stiklo buteliuke)

8,99 €

Turime, galima užsakyti

  • Standartinis(be papuošimo)
  • Papuoštas linine "skaryte" (+0,50 Eur)

Kanapių sėklų aliejus   Užauginta Lietuvoje

Natūralus, gyvas, naminis kanapių sėklų aliejus, spaudžiamas pagal senovines tradicijas! 

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

NORITE PAKLAUSTI? SKAMBINKITE MUMS: +370 686 48432

Kaimiškas kanapių sėklų aliejus

Aliejus spaudžiamas senoviniu, ypatingu būdu, todėl pasižymi ypač švelniu ir tyru skoniu! Šis aliejus suteiks ypatingą, pikantišką prieskonį jūsų gaminamoms sriuboms, salotoms bei aprūpins organizmą taip reikalingomis Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgštimis. Tai naminis aliejus tikriems gurmanams!

Puikiai tinka vegetarų bei veganų stalui, kurį praturtins ne tik ypatingu skoniu, bet ir vitaminais bei mineralais!

Naudoti kanapių aliejų galima įvairiais tikslais – maistui (pavyzdžiui, salotose), kaip ekologišką kosmetiką, kaip maisto papildą.

Tai vienos maistingiausių sėklų pasaulyje, turinčios kur kas daugiau baltymų ir aminorūgščių nei grūdinės kultūros. Nepelnytai buvo pamirštos ir tik prieš keletą metų vėl "reabilituotos". Ir ko gero daugiausia diskusijų bei įstatyminių aktų sulaukiančios sėklos.

Svarbu: visa mūsų svetainėje pateikiama informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų gaminami aliejai nėra skirti gydyti kokioms nors ligoms. Prieš vartodami visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.
Žaliavos kilmės šalis: Lietuva